Právní forma a subjektivita

Bosch Termotechnika s.r.o.
Průmyslová 372/1
108 00 Praha - Štěrboholy

Zápis v obchodním rejstříku: C. 121629 vedená u městského soudu v Praze
Identifikační číslo pro daň z obratu: 18953573
Jména osob oprávněných k zastupování: Václav Klein (prokurista), Milan Šlachta (jednatel)

Technické předpoklady pro správné užití našich stránek

Internetový prohlížeč

Doporučujeme používání následujících verzí prohlížečů: Internet Explorer od 7.x, Mozilla Firefox od 3.x, Google Chrome od 5.0.x, Safari od 5.x nebo Opera od 10.6. Při použití starších verzí prohlížečů (např. Internet Explorer 6) může dojít v některých případech k omezení funkcí našich nabídek.

Flash® Player

Některé internetové stránky Bosch obsahují animace realizované pomocí Flash®. Pro správné zobrazení animací potřebujete Flash® Player od Version 10, který můžete stáhnout zde:
http://www.adobe.com

Adobe® Reader

Některé internetové stránky Bosch obsahují dokumenty v PDF. Pro správné zobrazení potřebujete Adobe® Reader, který můžete stáhnout zde:
http://www.adobe.com

JavaScript

Některé komfortní funkce na stránkách Bosch předpokládají prohlížeč s JavaScript. Proto Vám doporučujeme aktivovat JavaScript ve Vašem prohlížeči.

Složka záruk

Tato webová stránka byla sestavena s největší možnou pečlivostí a má čistě informační charakter. Přesto se nemůže společnost Bosch Termotechnika s.r.o. zaručit za bezchybnost a přesnost obsažených informací a neodpovídá za aktuálnost informací uvedených na těchto stránkách. Společnost Bosch Termotechnika s.r.o. neodpovídá za jakékoli škody, které by vznikly přímo nebo nepřímo z používání této webové stránky, nebo z jednání založených na informacích zde publikovaných.

 

Web využívá pouze funkční cookies, které jsou nutné pro správný chod prezentace.